Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Upominek świąteczny dla faceta 2017

Prezent gwiazdkowy dla mężczyzny

Na pewno dobrym prezentem świątecznym dla chłopca będzie jakieś autko, ale z biegiem czasu zainteresowania przenoszą się na prawdziwe samochody, a na taki upominek stać niewiele osób. Co najlepiej dać mężczyźnie pod choinkę? Wszystkie żony, mamy i siostry mają co roku ten sam dylemat.

Aby wybrać odpowiedni prezent trzeba zastanowić się czy powinno być to coś praktycznego czy też może związanego z hobby kochanego mężczyzny. Wielu panów bardzo dobrze relaksuje się podczas grania na komputerze. Wystarczy dowiedzieć się, na przykład od przyjaciela, jaka gra będzie najciekawsza i właśnie ją położyć pod choinką. Na pewno będzie to przy okazji duże zaskoczenie. Bardzo dobrym upominkiem może być też płyta z muzyką. Najlepiej, aby był to jakiś trudny do zdobycia album ulubionego zespołu. Ewentualnie można zapolować na jego najnowszą płytę. Chodzi o to, aby była prawdziwą atrakcją. Z kolei mężczyzna który lubi czytać na pewno będzie zadowolony z prezentu gwiazdkowego w postaci nowej książki lubianego autora.

Natomiast dla panów, z którymi nie jest się w tak bliskiej relacji jak z mężem czy synem wybiera się zwykle bardziej praktyczne prezenty. Tylko że o ile łatwo znaleźć różne rodzaje takich upominków gwiazdkowych dla kobiet, to z panami jest zwykle pewien problem. Akcesoria kuchenne mogą sprawić frajdę tylko niewielu z nim, podobnie jest z rozmaitymi kosmetykami. Chociaż z drugiej strony porządna maszynka do golenia czy elegancka woda toaletowa zawsze się przydadzą. Można też, biorąc pod uwagę sposób ubierania mężczyzny, poszukać dla niego szalika lub rękawiczek. Zimą warto mieć na wszelki wypadek nawet kilka takich kompletów. W ostateczności można podarować mężczyźnie pod choinkę skarpetki, ale najlepiej kolorowe i wesołe. Ostatnio pojawia się ich w sklepach coraz więcej. Nie tylko grzeją stopy, ale także poprawiają nastrój. Z kolei dla panów, którzy codziennie zakładają garnitur odpowiednim upominkiem będzie krawat. W końcu potrzebują ich kilka, żeby chociaż trochę urozmaicić wygląd. W tym sezonie naprawdę trendy są krawaty w kratkę.