Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Prezenty świąteczne dla pracowników 2017

Upominki gwiazdkowe dla pracowników

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy można wszystkim ludziom dookoła pokazać że są ważni i potrzebni.  Wyrazem tego są upominki świąteczne. Mogą być bardzo drobne, ale ważny jest fakt że myśli się o innych. Dlatego prezentami dzielimy się nie tylko podczas wigilijnej kolacji w domu, ale również  w wielu firmach pracownicy mogą liczyć na miłe upominki od szefa.

Każda osoba kierująca firmą, która skutecznie potrafi motywować pracowników do pracy, wie że oprócz konkretnych zadań powinni oni też otrzymywać pochwały oraz drobne niespodzianki w okolicach różnych świąt. Chodzi o to, aby każdy czuł się dobrze w miejscu, w którym pracuje. Wtedy na pewno wszyscy razem będą tworzyć zgrany zespół, co daje znacznie większe szanse na ogólny sukces i rozwój przedsiębiorstwa. Często szefostwo przygotowuje nieco inne upominki gwiazdkowe dla kobiet, a inne dla mężczyzn. Wówczas panie mogą dostać na przykład damskie portfele skórzane albo zestaw kosmetyków. Zdarzają się też prezenty w postaci wejściówek do salonu odnowy biologicznej. Wtedy panowie otrzymują na przykład możliwość darmowego wstępu do siłowni. Natomiast jeśli chodzi o bardziej praktyczne prezenty dla mężczyzn mogą to być wizytowniki czy eleganckie kalendarze, do których wpisuje się dzień po dniu najważniejsze sprawy. Dość często szefostwo korzysta wtedy z oferty prezentów gwiazdkowych dla firm i umieszcza na upominkach logo przedsiębiorstwa.

Innym, ale zwykle z radością przyjmowanym, rodzajem prezentu świątecznego dla pracowników jest dodatek do wypłaty. Bonus pieniężny jest bardzo przydatny przez Świętami Bożego Narodzenia, kiedy trzeba jednak sporo kupić. Niektórzy szefowie dają w związku z tym swoim pracownikom bony na zakupy. One również są bardzo przydatne. Dodatkowym prezentem może być także przyjęcie świąteczne dla wszystkich osób pracujących w danej firmie. Na pewno nie powinno na nim zabraknąć dobrego jedzenia i picia, muzyki oraz świątecznego wystroju. Zawsze jest to też bardzo odpowiednia okazja do tego, żeby spokojnie złożyć sobie życzenia, poza biurem, telefonami i codziennymi obowiązkami. Bywa też tak, że na zakończenie przyjęcia wszyscy pracownicy otrzymują kosze ze słodyczami.