Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Własnoręcznie zrobione prezenty bożonarodzeniowe 2017

Podarunki świąteczne “zrób to sam”

Niektórzy uważają, że najtrudniej jest wymyślić co podarować najbliższym pod choinkę. Reszta to kwestia dobrej organizacji. Jednak trochę inaczej jest w przypadku, jeśli postanowimy przynajmniej część upominków świątecznych zrobić samodzielnie.

Dzieci bardzo często same robią prezenty gwiazdkowe dla rodziców. Zazwyczaj uczą się tego na zajęciach plastycznych w szkole. W efekcie powstają różne ozdoby na choinkę czy niewielka szopka. Natomiast młodsze dzieci chętnie robią rysunki związane ze świętami i rozdają je rodzinie. Co natomiast można wykonać samodzielnie i dać bliskim pod choinkę, kiedy jest się już dorosłym? Całkiem dobrym pomysłem mogą być różne rzeczy, które przydają się podczas Świąt Bożego Narodzenia, czyli stroiki, ozdoby czy wypieki. Jeśli ktoś ma talent to tworzenia oryginalnych kompozycji, które mogą ozdabiać stół czy drzwi na pewno może to wykorzystać. Również pyszne i ręcznie ozdabiane ciasteczka na pewno będą miłym i słodkim upominkiem świątecznym dla dziadków czy rodzeństwa.

Można również zrobić samemu prezent, który nie będzie aż tak ściśle związany ze Świętami. Każdy na pewno ucieszy się ze zrobionego na drutach szalika czy swetra. Taki podarunek wymaga nieco wysiłku oraz czasu na jego zrobienie. Jednak będzie wyjątkowo dobrze grzał w zimowe dni i wieczory, bo oprócz ciepłej wełny będzie zrobiony z miłości. Bardzo ładnym prezentem gwiazdkowym  będzie także serwetka zrobiona na szydełku. Samemu można też wykonać ciekawą biżuterię dla mamy, cioci czy siostry. Wystarczy kupić kamienie, odpowiednie druciki i rzemyki. Można tworzyć zupełnie nowe kompozycje. Doskonałym pomysłem może być też przerobienie zdjęcia rodzinnego w jakiś zaskakujący sposób. Chodzi o to, żeby było dowcipne lub wręcz przeciwnie – wzruszające. Potem wystarczy wydrukować je w profesjonalnym punkcie, dokupić albo nawet dorobić ramkę, zapakować i prezent „zrób to sam” gotowy! Podarunkiem, który również w dużej mierze wykonuje się samemu będzie album ze zdjęciami całej rodziny. Na pewno dostarczy on wiele radości oraz obudzi piękne wspomnienia. Warto postarać się dla bliskich!